kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak dobrze wyglądać nago?
2007/4/29 0:10:00

"Rozbierasz się po ciemku? Twoje nagie ciało przeraża cię tak bardzo, że wyrzuciłaś z domu wszystkie lustra? Godzinami szukasz jeansów, w których twoja pupa nie będzie wyglądać jak worek kartofli? Nie załamuj się! I nawet nie myśl o operacji. Wystarczą drobne zmiany, by pokochać siebie i być dumną ze swojego ciała." – przekonują twórcy nowego programu na antenie TVN Style – „Jak dobrze wyglądać nago”.

Uczestniczkom programu "Jak dobrze wyglądać nago” z pomocą przyjdzie znany, 31-letni, ceniony w Wielkiej Brytanii stylista mody, Gok Wan. Jego zadanie to sprawić, aby odzyskały wiarę w siebie i dobry wygląd. Czeka go niemałe wyzwanie. Musi przecież przekonać kobiety, że niezależnie od rozmiaru, ich ciała są piękne.

Uczestniczki będą musiały zmierzyć się z własnymi uprzedzeniami i kompleksami. Najpierw czeka je rozebranie się do bielizny przed trzema ogromnymi lustrami. Nie jest to łatwe zadanie dla osoby, która do tej pory ukrywała swoje ciało.

Jej zdjęcie w samej bieliźnie, powiększone do niebotycznych rozmiarów, będzie wyświetlane na ścianie budynku w centrum Londynu. W ten sposób zostanie poddane ocenie przypadkowych przechodniów.

Następnie przychodzi czas na odbudowanie poczucia wartości uczestniczki. Stylista zabiera ją na zakupy. Pokazuje, jakie popełniała błędy w ubiorze i udziela rad jak dobierać ubrania do kształtu figury. Uczy także jak dobrze dobraną bielizną i strojem podkreślić własne atuty i odciągnąć uwagę od niedoskonałości.

W kolejnym etapie prowadzący zaproponuje różnorodne zabiegi kosmetyczne. Eksperci nauczą trików stosowanych przez modelki na wybiegach. Pokażą jak ładnie się poruszać i pozować do fotografii. W wielkim finale uczestniczkę czeka największe wyzwanie. Musi zaprezentować swoje ciało światu i wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: moda, sylwetka, uroda, wygląd


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»