kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak dobrze wyglądać nago?
2007/4/29 0:10:00

"Rozbierasz się po ciemku? Twoje nagie ciało przeraża cię tak bardzo, że wyrzuciłaś z domu wszystkie lustra? Godzinami szukasz jeansów, w których twoja pupa nie będzie wyglądać jak worek kartofli? Nie załamuj się! I nawet nie myśl o operacji. Wystarczą drobne zmiany, by pokochać siebie i być dumną ze swojego ciała." – przekonują twórcy nowego programu na antenie TVN Style – „Jak dobrze wyglądać nago”.

Uczestniczkom programu "Jak dobrze wyglądać nago” z pomocą przyjdzie znany, 31-letni, ceniony w Wielkiej Brytanii stylista mody, Gok Wan. Jego zadanie to sprawić, aby odzyskały wiarę w siebie i dobry wygląd. Czeka go niemałe wyzwanie. Musi przecież przekonać kobiety, że niezależnie od rozmiaru, ich ciała są piękne.

Uczestniczki będą musiały zmierzyć się z własnymi uprzedzeniami i kompleksami. Najpierw czeka je rozebranie się do bielizny przed trzema ogromnymi lustrami. Nie jest to łatwe zadanie dla osoby, która do tej pory ukrywała swoje ciało.

Jej zdjęcie w samej bieliźnie, powiększone do niebotycznych rozmiarów, będzie wyświetlane na ścianie budynku w centrum Londynu. W ten sposób zostanie poddane ocenie przypadkowych przechodniów.

Następnie przychodzi czas na odbudowanie poczucia wartości uczestniczki. Stylista zabiera ją na zakupy. Pokazuje, jakie popełniała błędy w ubiorze i udziela rad jak dobierać ubrania do kształtu figury. Uczy także jak dobrze dobraną bielizną i strojem podkreślić własne atuty i odciągnąć uwagę od niedoskonałości.

W kolejnym etapie prowadzący zaproponuje różnorodne zabiegi kosmetyczne. Eksperci nauczą trików stosowanych przez modelki na wybiegach. Pokażą jak ładnie się poruszać i pozować do fotografii. W wielkim finale uczestniczkę czeka największe wyzwanie. Musi zaprezentować swoje ciało światu i wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: moda, sylwetka, uroda, wygląd


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »