kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Bezinwazyjna liposukcja - zabieg ultracontour
2009/3/2 18:10:00

Piękne i zgrabne ciało to marzenie niejednej kobiety. Chociaż wiemy, że smukłe sylwetki aktorek i modelek na okładkach czasopism to efekt pracy grafików, to jednak coraz częściej poddajemy się specjalistycznym zabiegom. Nowością na rynku medycyny estetycznej są metody nieinwazyjne. Jedną z nich jest ultracontour.

Ultracontour to opracowana we Francji metoda nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego urządzenia. Możliwie jest to dzięki emitowanym z tego aparatu zogniskowanym falom ultradźwięków, które uszkadzają komórki tkanki tłuszczowej usuwane następnie z organizmu z wyniku procesów metabolicznych. Dzięki oddziaływaniu na wybrane partie ciała można w zależności od woli pacjentki wysmuklić tylko brzuch, pośladki czy biodra.

„Zabieg ultracontour składa się z dwóch części, z których pierwsza polega przyłożeniu do skóry specjalnej głowicy, która emituje wysokiej częstotliwości wiązki ultradźwięków ogniskowanych na głębokości 15 mm pod powierzchnią skóry. W efekcie następuje rozbicie tkanki tłuszczowej, co pacjent odczuwa jako lekkie mrowienie w miejscu przyłożenia głowicy. Drugi element to typowy drenaż limfatyczny w wyniku którego następuje przesuniecie rozbitych struktur tkanki tłuszczowej w kierunku newralgicznych punktów układu limfatycznego. Dzięki temu, przyspieszeniu ulegają procesy metaboliczne." - mówi Paulina Procel z gabinetu Der-Med.

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt? Jedna seria to minimum 3 zabiegi wykonane w odstępach około 1 tygodnia. Wyraźne wysmuklenie sylwetki jest widoczne już po jednym cyklu, na który składają się 3 zabiegi. Na efekty trzeba poczekać około miesiąca, aż organizm zdąży wydalić rozbitą tkankę tłuszczową. „Zabiegi pomagają pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że prawdziwy sukces to połączenie tych zabiegów z odpowiednią dietą oraz zwiększeniem aktywności fizycznej." - wyjaśnia Elżbieta Komnacka.

Zabieg ultracontour częściowy - brzuch lub uda kosztuje ok. 430 zł. Robiąc jednocześnie brzuch i uda wydamy średnio 730 zł.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: gabinet kosmetyczny, liposukcja, odchudzanie, ultracontour


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»