kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Bezinwazyjna liposukcja - zabieg ultracontour
2009/3/2 18:10:00

Piękne i zgrabne ciało to marzenie niejednej kobiety. Chociaż wiemy, że smukłe sylwetki aktorek i modelek na okładkach czasopism to efekt pracy grafików, to jednak coraz częściej poddajemy się specjalistycznym zabiegom. Nowością na rynku medycyny estetycznej są metody nieinwazyjne. Jedną z nich jest ultracontour.

Ultracontour to opracowana we Francji metoda nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego urządzenia. Możliwie jest to dzięki emitowanym z tego aparatu zogniskowanym falom ultradźwięków, które uszkadzają komórki tkanki tłuszczowej usuwane następnie z organizmu z wyniku procesów metabolicznych. Dzięki oddziaływaniu na wybrane partie ciała można w zależności od woli pacjentki wysmuklić tylko brzuch, pośladki czy biodra.

„Zabieg ultracontour składa się z dwóch części, z których pierwsza polega przyłożeniu do skóry specjalnej głowicy, która emituje wysokiej częstotliwości wiązki ultradźwięków ogniskowanych na głębokości 15 mm pod powierzchnią skóry. W efekcie następuje rozbicie tkanki tłuszczowej, co pacjent odczuwa jako lekkie mrowienie w miejscu przyłożenia głowicy. Drugi element to typowy drenaż limfatyczny w wyniku którego następuje przesuniecie rozbitych struktur tkanki tłuszczowej w kierunku newralgicznych punktów układu limfatycznego. Dzięki temu, przyspieszeniu ulegają procesy metaboliczne." - mówi Paulina Procel z gabinetu Der-Med.

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt? Jedna seria to minimum 3 zabiegi wykonane w odstępach około 1 tygodnia. Wyraźne wysmuklenie sylwetki jest widoczne już po jednym cyklu, na który składają się 3 zabiegi. Na efekty trzeba poczekać około miesiąca, aż organizm zdąży wydalić rozbitą tkankę tłuszczową. „Zabiegi pomagają pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że prawdziwy sukces to połączenie tych zabiegów z odpowiednią dietą oraz zwiększeniem aktywności fizycznej." - wyjaśnia Elżbieta Komnacka.

Zabieg ultracontour częściowy - brzuch lub uda kosztuje ok. 430 zł. Robiąc jednocześnie brzuch i uda wydamy średnio 730 zł.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: gabinet kosmetyczny, liposukcja, odchudzanie, ultracontour


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »